Гарне свято для чудових дітей

  У перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях  бачимо здійснення своїх мрій і сподівань.

  Приємно було спостерігати дорослим за щасливими, танцюючими та співаючими дітьми на  щорічному районному фестивалі “Хай сонцю і квітам всміхаються діти”, що відбувся 1 червня у смт Оратів.

  З нагоди свята дітвору привітали керівники району. Голова районної Ради Галина Лошак,  звертаючись до дітей, зазначила, що вони - найкращі діти на Землі та найбільший та найдорожчий скарб для дорослих, побажала успіхів, чудового відпочинку під час літніх канікул та мирного майбутнього.

  Учням району, які досягли найкращих результатів у навчанні, спорті, вибороли перемоги в олімпіадах, конкурсах різних рівнів  вручено грамоти та подяки.

  Організатори заходу ретельно та відповідально підготувалися до проведення свята. Під час концертної програми звучали колоритні пісні, виконувались веселі та завзяті танцювальні номери. Разом з тим, влаштовано різні розважальні та пізнавальні заходи, серед їх числа виставки художньої творчості, різноманітні майстер-класи, цікаві ігри, змагання на спритність та кмітливість, конкурс малюнків на асфальті. Діти у кожному малюнку відображали сонечко, усміхнених людей і слово «мир», яке нині має особливе значення.