Голова районної Ради привітав з ювілеєм Гнатюк Марію Іванівну (с. Животівка)

     27 січня 2014 року голова Оратівської районної  Ради  Володимир  Токарчук,  Животівський  сільський  голова  Світлана  Царук  та  голова  районної  ветеранської  організації  Ніна  Бикова привітали з 90-річчям жительку с.Животівка Гнатюк Марію Іванівну, колишню  працівницю  КСП  «Мир» с. Животівка.  За багаторічну сумлінну  працю, відданість справі, активну громадську діяльність ювілярку відзначено Почесною грамотою  районної  Ради та подарунком.

     Чимало випробувань довелося пережити Марії Іванівні на життєвому шляху. Але любов до ближніх, доброта та щирість завжди допомагали. Незважаючи на поважний вік вона чудова господиня, має хорошу пам'ять та охоче спілкується. 

   Привітавши Марію Іванівну з 90-річчям, Володимир Токарчук зазначив, що їй довелося пережити чимало буремних подій, зокрема, і народження незалежної Української держави. Але  життєва сила та мудрість, багатий досвід, незламність духу у період воєнного лихоліття та перед труднощами післявоєнної відбудови є хорошим прикладом для наслідування. Голова районної Ради побажав ювілярці міцного здоров’я, радості, добробуту та Божої благодаті.