І знову відбувся фестиваль борщу у Правилівці

  21 вересня на правилівській землі у “Театрі на городі” заслуженої журналістки України Ганни Секрет відбувся вже традиційний Всеукраїнський фестиваль борщу. На гастрономічно-пісенний захід завітали учасники із Вінницької, Кіровоградської, Житомирської, Київської, Хмельницької та Черкаської областей. Кожен колектив, а їх прибуло 36, презентував свій борщ та пісню. Глядачі ж, в свою чергу, смакували унікальною української стравою та співали разом із учасниками, дякували щедрими оплесками за неперевершені емоції, що дарували творчі колективи. До того,  на святі борщу можна було почути мелодію гармоні зі сірників, а також одночасне “ревіння”  40 байкерських мотоциклів та багато чого цікавого.

  Два роки поспіль фестиваль відвідують представники батальйону “Айдар”. До речі, “айдарівка” Ірина Бевз разом  із іншими членами журі вирішували чий борщ найсмачніший.

  Учасників та гостей фесту вітали голова районної Ради Галина Лошак та заступник голови РДА Людмила Поліщук. Керівники району дякували Ганні Василівні за неперевершений захід, а учасникам – за повагу та любов до України.