Юні оркестранти подарували вечір духової музики

Велична музика духових оркестрів надихає кожну людину, додає сил і віри, живить надією. Мелодії линуть від самої душі, адже це - жива музика! Найбільші, найсвітліші почуття, які неможливо висловити словами, передають духові інструменти. Коли вони об’єднані в оркестр, тоді емоції піднімаються на неймовірну висоту…

4 квітня у актовій залі дитячої музичної школи, керівник якої - професіонал, людина своєї справи, Лілія Турченюк, організовано творчий вечір духової музики. Чарівні мелодії оратівчанам дарував духовий оркестр під керівництвом викладача школи Миколи Криворучка. Від майстерної гри учасників оркестру, юнаків та однієї дівчинки, у присутніх перехоплювало дух. Їх хотілось слухати і слухати. Насиченість концертної програми класичними та сучасними творами, бравурні марші, хвилюючі вальси захоплювали в полон кожне серце, що відкрите для прекрасного.

Галина Лошак, голова районної Ради, яка завітала на свято духової музики, звертаючись до юних оркестрантів, сказала, що їхнє талановите виконання музичних творів є неперевершеним. Подякувала музикантам за їхню повагу та любов до духової музики, яку вони й самі відроджують. Бо нині вона стає сучасною. Адже це жива музика, яка передає то радість, то смуток, захват, урочистість і ніжність.

Півторагодинний концерт зачаровував мелодійними скарбами любителів духової музики. І жоден з тих, хто прийшов на захід, не вийшов із зали до останнього акорду. Навпаки – «браво» від гостей вечора звучало неодноразово. Вони, збагатившись натхненням та мелодійним настроєм, обдаровували виконавців теплими та вдячними оплесками.