Керівники району взяли участь у роботі засідання розширеної виїзної Координаційної ради з питань місцевого самоврядування під керівництвом голови обласної Ради

  19 вересня відбулося засідання розширеної виїзної Координаційної ради з питань місцевого самоврядування під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі засідання взяли участь голови районних рад та держадміністрацій, керуючі справами, міські голови міст обласного значення, в тому числі голови Оратівської районної Ради та держадміністрації Галина Лошак та Олег Чугункін.

  Основна тема засідання “Про розвиток в області інфраструктури аграрного ринку та хід виконання Програми розвитку особистих селянських фермерських господарств, кооперативного руху на  селі та дорадництва на 2016-2010 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 40”.

  Учасники зібрання ознайомилися із роботою товариства з додатковою відповідальністю “Брацлав”, що займається науковими розробками, дослідженнями, конструюванням, виробництвом, монтажем і сервісом агропромислового обладнання, будівництвом та реконструкцією тваринних комплексів.

  Також під час засідання Координаційної ради учасники ознайомились із роботою Тульчинського коледжу ветеринарної медицини.