Колегія РДА

  29 червня під головуванням першого заступника голови РДА відбулось  засідання колегії. У засіданні взяли участь голова районної Ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та районних установ, представники районних ЗМІ.

  У першому питанні  порядку денного засідання розглянуто виконання в районі законодавства України з питань соціального захисту. Про що інформували начальник управління праці та соціального захисту населення та директор Оратівського районного центру зайнятості.

  Про виконання базових наказів МОЗ України та ДОЗ ОДА, пов’язаних з реорганізацією медичної галузі повідомив головний лікар ЦРЛ.

  Про реалізацію в РДА державної політики національної безпеки у сфері запобігання корупції інформував завідувач сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами РДА.

  У завершенні засідання було заслухано заступника начальника Немирівської об’єднаної державної податкової інспекції – начальника Оратівського відділення Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

  З усіх розглянутих питань, що розглянуті під час засідання, прийнято відповідні рішення.