Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові районної Ради

  1 жовтня під головуванням очільника районної Ради Анатолія Опалюка відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної Ради.

  Участь в засіданні взяли селищний, сільські голови, начальники  окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації.

  На засіданні обговорили ряд важливих питань, зокрема: про готовність до опалювального сезону закладів освіти, культури, охорони здоров’я та впровадження заходів з енергозбереження у районі, про співпрацю місцевих громад та органів виконавчої влади у вирішенні проблем дітей, сімей та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах. Також, узгодили проведення у районі заходів обласного благодійного марафону «Врятуймо кожного бійця – захисника України!».

  Віталій Василенко, начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного   захисту райдержадміністрації, акцентував увагу на посиленні роботи в питанні скорочення споживання газу та переведення котлів на альтернативні види палива у закладах соціальної сфери.

  Світлана Токарчук, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, зупинилася на співпраці з місцевими громадами щодо вирішення проблем дітей, сімей та молоді, які опинилися в складних життєвих обставинах, надання послуг родинам вимушених переселенців із АР Крим, м. Севастополя, Луганської та Донецької областей, сім’ям учасників антитерористичної операції.

  На завершення Анатолій Опалюк, голова районної Ради, закликав селищного, сільських голів до активної участі у обласному благодійному марафоні «Врятуймо кожного бійця – захисника України!», забезпечення координації благодійних заходів у населених пунктах з метою збору добровільних пожертвувань задля порятунку життя поранених та постраждалих учасників антитерористичної операції.