Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної Ради

  9 жовтня відбулось засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної Ради.

  Відкрила засідання голова районної Ради Галина Лошак, яка ознайомила членів координаційної ради та запрошених із планом проведення даного заходу.

  Про стан виконання місцевих бюджетів проінформувала заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Наталія Нежура.

  Про готовність до опалювального сезону закладів освіти, культури та охорони здоровя у районі в осінно-зимовий період 2018-2019 років повідомили головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Олена Нагорна, в.о начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Світлана Царук, головний лікар центральної районної лікарні Микола Садик та головний лікар КНП “Районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Олег Галушка.

  Головний спеціаліст сектору регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олег Загарія проінформував про впровадження заходів з енергозбереження у закладах соціальної сфери району.

  Членами координаційної ради обговорено дані питання. За результатами засідання головою районної Ради надані відповідні доручення.