Кошланській школі - 175

  4 листопада Кошланська ЗОШ І-ІІ ступенів відзначила 175-річний ювілей. Урочиста подія розпочалась у стінах школи, згодом продовжена у місцевому Будинку культури, де зібрались жителі села та випускники школи.

  Із днем народження закладу шкільний колектив та випускників школи  привітала голова районної Ради Галина Лошак, побажавши їм творчих злетів, успіхів у роботі та навчанні. У своєму вітальному слові Галина Василівна зауважила, що вік цієї школи дозволяє сказати про неї, що вона “намудрена наукою, творчістю, поезією та піснею”.  Також голова районної Ради вручила колективу закладу Грамоту районної Ради за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, патріотичне виховання підростаючого покоління та з нагоди 175-річчя з дня заснування освіти у селі.

  Вітання з ювілеєм звучали від сільського голови Анатолія Загарії, пердставників відділу освіти РДА, випускників школи різних років.

  Для гостей та всіх присутніх було підготовлено святковий концерт творчими працівниками Оратівського та  Кошланського закладів культури.