Краса рідного краю у картинах Наталії В’юник

  У районному краєзнавчому музею представлена виставка художниці, вихідця  із селища Оратів, Наталії В’юник.  Майстриня пензля проявляє інтерес до різних жанрів: і пейзажу, і натюрморту. У залі музею експонується більше 30 живописних творів, створених автором протягом останніх років. Доречно зауважити, на її полотнах зображені краєвиди і її рідної Оратівщини. Відчувається, що автор хоче якомога довше затримати стан насолоди красою природи у будь-яку пору року і зображає лише те, що не може не вражати глядача. 

  Разом з тим, малювання для пані Наталії – це можливість  пізнання самої себе, і бажання поділитися з іншими своїми враженнями від краси навколишнього світу. Її картини створюють позитивний настрій, почуття любові до всього, що оточує.

  Днями голова районної Ради Галина Лошак відвідала виставку талановитої художниці. У своєму записі до книги відгуків Галина Василівна зазначила, що у живописних творах відчувається душа й талант митця, побажала художниці нових досягнень та творчого натхнення.