Любов до села розпочинає любов та повагу до України

  Для фронтівчан 8 липня стало знаменним днем, адже саме в цей день до них завітав огляд-конкурс “З Україною в серці”, що проводиться в рамках районного фестивалю “Ти не зникнеш із карти, село”, присвяченого 25-річчю Незалежності України .

  Святкове дійство розпочалось на зразково ошатному майданчику біля сільського закладу культури. Духовий оркестр із сусідньої Якубівки задавав гарного настрою. На імпровізованій сцені місцеві аматори дарували глядачу і пісню, і гумор, і танок. Тут можна було зустріти бабу Параску та бабу Палажку, елегантного Голохвастова, побувати на ярмарку, і замість порося купити пса. Під час номерів програми, здавалось, що все це відбувається у столичному  театрі, - настільки талановито грали самобутні актори.

  Друга ж частина огляду-конкурсу, що проходила у приміщенні Будинку культури, розпочалася вітанням голови районної Ради Галина Лошак. Звертаючись до присутніх на святі, Галина Василівна зазначила, що “люди з фронтівської землі багаті на щедрість та щирість, на пісню та гумор, на таланти”.

  Звичайно, різноманіття талантів пересікалось скрізь. У фойє закладу була представлена виставка робіт місцевих умільців: Бровій Ольги, Діденко Тетяни, Порхун Тетяни, Янчука Михайла. На сцені виступав жіночий ансамбль “Фронтівчанка”,  від нього не відставали чоловічий ансамбль,  хор, вокально-інструментальний колектив. Звучали поезії про рідну землю Попівського Олексія, у віршованих рядках він називає земляків “працьовитими та дбайливими”.

  У вітальному слові сільський голова Онищук Марія відмітила односельців, які внесли вагомий вклад у соціально-культурний розвиток села. Вони ж стали переможцями у різних номінаціях, а саме це: Покотило Сергій, Паламарчук Тетяна, Михайленко Дмитро, Антоначчі Людовіко, Ляшенко Олена, Прокопенко Іван, члени команди “Закляті козаки”, які є неодноразовими учасниками військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”),  та інші. 

  Аматори художньої самодіяльності підготували зворушливий концерт, читали патріотичні вірші і співали пісні. Не змогли залишитись байдужими, вшановуючи своїх воїнів АТО,  подякували від усього села цим мужнім хлопцям за їхні хоробрі серця та любов до України.

  У кожному музичному чи віршованому номері заходу, у кожній творчій роботі виставки, у кожному слові проявлені любов та повага до рідного села, до України.