Матері загиблого на Сході воїна, захисника Вітчизни, вручили орден сина-Героя

  Указом Президента України №239/2018 “Про відзначення державними нагородами України” за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України присвоєний посмертно орден “За мужність” ІІІ ступеня загиблому у зоні АТО Ярославу Дашкевичу  із Синарни.  

  25 вересня матері загиблого Героя Світлані Дашкевич  вручили державну нагороду голова районної Ради Галина Лошак, голова РДА Олег Чугункін, військовий комісар РВК Валерій Адісевич в оточенні родичів та односельців Ярослава, які зібралися у сільському клубі, щоб згадати юнака. Після мітингу-реквієму учасники зібрання поклали квіти до могили Героя.

  У цей день родина Ярослава отримала допомогу від підприємців Сергія Волкотруба, Петра Виходзя та Миколи Процюка.

  Ярослав Дашкевич був військовослужбовцем 24 ОМБ ім. короля Данила. Бронегрупа об’єднаних сил ( у складі якої був Ярослав) на БМП, патрулюючи визначений район між опорними пунктами на Горлівському напрямку, потрапила в засідку. Після короткого вогневого зіткнення, за підтримки вогнем із сусідніх опорних пунктів, диверсійно-розвідувальну групу окупантів було знищено. Ярослав отримав тяжкі поранення, від яких помер 27 травня 2018 року.