Нарада за участю народного депутата України та керівництва району

  01 лютого у Оратівському районі з робочим візитом перебував народний депутат України Руслан Демчак.

  У ході візиту відбулася нарада Руслана Демчака з головою районної Ради Галиною Лошак, першим заступником голови РДА Василем Поліщуком, селищним головою Ігорем Барським, депутатом районної Ради Юрієм Виходзем та керівниками районних підрозділів райдержадміністрації та установ.

  Під час наради народний депутат звернув увагу присутніх на активізацію роботи в напрямку децентралізації, впровадження в районі реформ у галузях освіти та медицини. Було визначено пріоритети діяльності у районі: ремонт доріг, освітлення у населених пунктах району, будівництво медичного закладу та спортивного залу у смт Оратів. Обговорено питання забезпечення шкіл меблями та комп’ютерним обладнанням,  медичних закладів відповідним устаткуванням,  реалізації енергозберігаючих проектів та інше.

 Також було ознайомлено з розмірами надходжень коштів з Державного фонду регіонального розвитку та субвенцій з Державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток територій у 2018 році. На ім’я народного депутата було подано звернення районної Ради та райдержадміністрації щодо переліку проектів та заходів у галузях освіти, культури, медицини,  що могли б бути профінансовані за рахунок субвенцій з Державного бюджету.

 У минулому році у районі за сприяння народного депутата України проведено капітальний ремонт частини дороги державного  значення, реконструйовано приміщення навчально-виховного закладу в Рожичні, освітлено вулиці сіл Угарове, Оратівка та Рожична, капітально відремонтовано фельдшерський пункт в Оратівці, придбано сучасне рентген-обладнання у районну лікарню, придбано парти у школи смт Оратів, сіл Балабанівка, Новоживотів, Якимівка, Скоморошки, Чагів та комп’ютерну техніку у школу села Чернявки, закуплено музичні інструменти для районної музичної школи та районного будинку культури. Також придбано 6 дитячих майданчиків у населені пункти району та проводиться  будівництво футбольного міні-поля у селищі. Загалом вдалося залучити з державного бюджету 8,5 млн.грн.