Наради з керівниками комунальних установ

  13 січня у ряді проведення нарад відбулася робоча зустріч голови районної Ради Галини Лошак із керівником комунальної установи “Оратівський районний трудовий архів” Ольгою Кириленко. Під час зустрічі завідувач трудового архіву зазначила, що минулого року пріоритетними напрямками розвитку архівної справи було здійснення заходів щодо поповнення джерельної бази архіву та виконання функцій у сфері обслуговування інформаційних потреб громадян. Загалом, за словами Ольги Павлівни, в архіві створено практично ті умови, що необхідні для належного збереження документів. Разом з тим, є проблемні моменти, зокрема, щодо заміни вікна у одній із кімнат установи. Завершується організаційна робота з підключення газопостачання до приміщення, в якому перебуває комунальна установа. Завідувач повідомила, що напрацьовано план роботи на поточний рік.

  Наступною була робоча зустріч голови районної Ради з редакторами районних ЗМІ: газети “Обрії Оратівщини”(Сидоренко З.І.) та радіомовлення (Демчишин В.Б.). Обговорили плани та перспективи роботи засобів масової інформації району на 2017 рік. Визначили нові рубрики у пресі та радіо. Галина Василівна запропонувала  очільникам ЗМІ активізувати репортажі керівників установ та підприємств про свою діяльність з метою поліпшення інформованості населення. Зіна Іванівна та Віктор Борисович озвучили проблемні питання щодо покращення матеріально-технічної бази установ, зокрема, у забезпеченні редакцій газети та радіо комп’ютерною технікою.

  Під час наради з головними лікарями центральної районної лікарні Миколою Садиком та районного центру первинної  медико-санітарної  допомоги Ігорем Якимовичем, завідувачем комунального закладу “Оратівська районна соціальна аптека” Валентиною Нагорною, керівником Оратівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любов’ю Гнатюк було обговорено наступні питання: процеси медичної реформи; стан доплати медичним працівникам у зв’язку з підвищенням мінімальної зарплати; діяльність медичних закладів у об’єднаній територіальній громаді.

   Головний лікар районної лікарні підняв питання щодо можливості укладення додаткових договорів із п’ятьма лікарями-інтернами з метою подальшої їхньої професійної діяльності у ЦРЛ після закінчення навчання у медзакладі.  Микола Іванович висловив окремі заходи у роботі лікарні, що значно покращать надання медичної допомоги. Ці заходи мають певні чинників, одні із яких, за словами Миколи Садика, це придбання сучасного рентген-діагностичного обладнання, поліпшення кадрової політики та інше.

  Головний лікар ЦПМСД повідомив про потребу забезпечення медикаментами ФАПів. Частково це питання вирішується за допомогою сільгосптоваровиробників у селах Човновиця, Очитків та інших. Також у поточному році планують створити належні умови для пацієнтів у медзакладах сіл Якимівка, Оратівка.

  Учасники наради розглядали питання щодо забезпечення медикаментами онкохворих. На жаль, районна соціальна аптека немає можливості закупити такі ліки. Тому потрібно знаходити шляхи вирішення даної проблеми.

  Про діяльність відділення територіального центру соціального обслуговування, що у Фронтівці, розповіла Любов Гнатюк. Вона зазначила, що пацієнти відділення забезпеченні продуктами харчування, у кімнатах належна температура. Однією із проблем закладу є не заповнена вакансія кухаря.

  Під час наради з начальником відділу освіти райдержадміністрації Федором Барановським, завідувачем районного методичного кабінету з питань освіти  Володимиром Триконенком, директором районного будинку дитячої творчості  Іриною Гончарук обговорювались освітянські питання. Зокрема, запрошені на робочу зустріч прозвітували про зроблене та вислови проблеми, що їх хвилюють, а саме: оптимізація шкіл у селах Вербівка, Сологубівка, Підвисоке та Велика Ростівка; організація опорних шкіл у селах Балабанівка, Новоживотів, Якимівка, Скоморошки, Чагів; закупівля шкільних автобусів; створення відповідних умов для проведення занять гуртків будинку дитячої творчості та інші.

  Усі наради пройшли у конструктивному діалозі. Учасники нарад окреслили шляхи співпраці у вирішенні проблем. Підводячи підсумки кожної робочої зустрічі, голова районної Ради подякувала керівникам за проведену роботу, побажала успіхів на майбутнє. Кожне проблемне питання нарад взято на особистий контроль голови районної Ради.