Нехай несеться молитва за щасливе та мирне майбуття України

  За словами віруючих людей, церква – це той корабель людського порятунку, що пливе по бурхливому морю життя, долає усі перешкоди, негаразди, конфлікти і війни. Будівля ж Божого храму має особливу місію – допомогти людині духовно відкритися широкому  спілкуванню з її Творцем.

  Збудувати чи реставрувати церкву – це гуманна справа. Ті, що гідно це роблять, - з неймовірною повагою шанують свою Батьківщину, своїх людей.

  У Малій Ростівці  Микола Мотузюк, депутат районної Ради, керівник агропідприємства, реставрує будівлю козацької церкви, якій майже 300 років.  Родина мецената вирішила не будувати новий храм, а відновити те, що залишилось від будівлі церкви,  зведеної майже 300 років тому.

  Днями під час робочої поїздки голова районної Ради Галина Лошак побувала на території храму.  Вже чотири роки йде реставрація приміщення: перекрито дах, замінено більшу частину старих дощок,  укріплено фундамент, але ще багато чого потрібно зробити. Робота досить кропітка, адже намагаються відновити її до первозданного вигляду. 

 До того ж, цьогоріч за ініціативи та сприяння Миколи Вікторовича  відремонтовано 2 км дороги у  селі, вкладене асфальтне покриття. Господарник дбає про майбутнє сільської громади  та усіляк їй допомагає.

  Відвідала Галина Василівна і село Оратівку, де за благодійного сприяння Петра Виходзя піднімаються стіни нового храму. Спільно із жителями села він зводить будівлю у центрі населеного пункту.

   За словами священнослужителів,  церкви будують із тим задумом, щоб створити модель Всесвіту, гармонійного, позбавленого зла і гріха, щоб із самого храму неслась безперестанно молитва у небесні простори за щасливе та мирне майбутнє українського народу.