Неспокійне сьогодення сабарівчан

  Орендна плата за земельні ділянки (паї) – це найболючіше питання громади села Сабарівка, яке не так давно переросло у конфлікт між ПП Агрофірмою “Відродження” та частиною орендодавців. Але його загострення відбулось саме тоді, коли  прийшов час отримувати орендну плату. І тут виникло чимало проблем: видача власникам землі не в повній мірі орендної  плати, до того ж ще й неякісного зерна; при переоформленні спадкоємцями  паїв своїх померлих родичів, їх  змушують оформлювати ще якийсь незрозумілий договір та не надають орендної плати. При тому ж, сільськогосподарське підприємство не вносить хоча б яку частку для соціального розвитку сільської громади, а також не надає додаткових послуг пайовикам, порівняно із іншими орендарями, що співпрацюють із іншою частиною селян.

  Ці та інші питання звучали у Сабарівському сільському клубі 6 вересня під час зустрічі місцевих жителів із виконавчим директором ПП Агрофірми “Відродження” Анатолієм Бридуном.

  На цій зустрічі була присутня голова районної Ради Галина Лошак, яка підвела підсумок дискусійної розмови. Вона зауважила, що до розв’язання кожного окремого випадку непорозуміння потрібно підходити індивідуально для того, щоб сторони конфліктних ситуацій зрозуміли істину. Що ж до зерна, то голова районної Ради особисто звернеться до незацікавлених спеціалістів, які встановлять його якість. “А згідно укладених договорів між орендодавцями та орендарями - орендна плата господарством виплачується в повному обсязі”, - запевнила Галина Василівна.

  Користуючись нагодою, жителі села задавали голові районної Ради питання, що їх турбують. Галина Лошак надала конкретні відповіді та вказала методи вирішення сільських проблем.

  Очільник села Петро Шевчук висловив вдячність усім присутнім на зустрічі. Натомість голова районної Ради, виконавчий директор “Відродження” запевнили, що і надалі всі проблемні питання сабарівчан вирішуватимуться із позитивним завершенням.