Незвичайне урочисте свято у Рожичні

  30 серпня у селі Рожична, що нині входить до складу Оратівської ОТГ, відбулось неперевершене свято, на яке чекали і дорослі, і  малі. Це свято – відкриття відокремленої групи ДНЗ “Сонечко” смт Оратів.

  Скрізь на території дитсадка панувала урочистість. Приміщення майоріло різними яскравими барвами. Спортивний майданчик та ошатне подвір’я відмежували сині та жовті повітряні кульки. У самому будинку – сучасні, затишні, по-домашньому теплі та світлі кімнати, наповнені сучасними меблями, іграшками та обладнанням.  

  На урочисте свято, окрім дитсадкової малечі, яку привели батьки, прийшли й самі жителі села. Також на свято завітали народний депутат України Руслан Демчак, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко,  голова районної Ради Галина Лошак, заступник голови районної Ради Олег Чугункін,  заступник голови РДА Василь Палюра, депутати районної Ради Юрій Виходзь та Василь Виходзь.

  Розпочали святковий захід вітальними словами голова Оратівської ОТГ Ігор Барський та в.о.старости Рожичнянського старостинського округу Надія Багінська. Депутат районної Ради, один із меценатів, разом з тим  і безпосередній учасник  реставрації приміщення, Юрій Виходзь вручив дітям символічний ключ від будинку дитинства. Звучали вітання і від народного депутата, першого заступника голова ОДА, голови районної Ради, керівника підприємства “Ескіт”, батьків дітвори.

  Відновлення приміщення було виконане завдяки коштам із державної казни та селищного бюджету у розмірі, що складає майже 2 млн.грн. А також вагому допомогу (близько 1 млн. грн.) надало місцеве агроформування “Ескіт”, керівником якого є Петро Виходзь. На рахунку доброчинних дій даного господарства чимало зроблено гарних справ у районі та області. Але і реконструкція приміщення  (до 2013 року було приміщення школи) є не останнім заходом у планах їхньої роботи.

  Від турботи про підростаюче покоління залежить майбутнє нашої держави. До того ж, дошкільна освіта сьогодні надзвичайно важлива. І необхідно, щоб діти її здобували у комфортних умовах. І ті мудрі зерна, що будуть посіяні вихователями у дитсадку, обов’язково проростуть рясним колосом.