Новоживотівська та Якимівська сільські ради поповнили ряди Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування

  6 квітня відбулись збори голів районних рад та членів правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, у роботі яких взяла участь і голова районної Ради Галина Лошак.

  Як повідомив на зборах голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, що Вінниччина стала першою в Україні, де запроваджено діяльність Агенції регіонального розвитку. Прийнята 6 квітня Постанова Кабінету Міністрів № 258 “Про затвердження Типового положення про агенцію регіонального розвитку” визначила організаційно-правовий статус агенції, її основні права та функції, органи управління та джерела фінансування.

  На зборах було проголосовано за входження Асоціації органів місцевого самоврядування разом із Вінницькою обласною Радою до засновників Агенції регіонального розвитку. Також було обрано 9 делегатів на з’їзд Всеукраїнської асоціації. Окрім того, прийняли нових членів Асоціації органів місцевого самоврядування, а саме: Новоживотівську та Якимівську сільради Оратівського району, Крищинецьку сільраду Тульчинського району, Дзвониську сільраду Тиврівського  району, Коростівецьку сільраду Жмеринського району. На сьогодні Асоціація  нараховує 516 членів.