Обговорення проекту реконструкції парку в смт Оратів

    05 лютого 2014 року в залі засідань районної Ради голова Ради Володимир Токарчук за участю селищного голови Ігоря Барського провів зустріч із керівниками управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств, установ і організацій  районного  центру.  На обговорення вносилося питання щодо упорядкування та  реконструкції  парку  ім. Т.Г. Шевченка в смт Оратів.

   Токарчук В.П. проінформував присутніх, що районна Рада спільно із селищною радою мають намір взяти участь у конкурсі проектів розвитку територіальних громад з метою залучення коштів для реконструкції парку в селищі Оратів.

   Василенко В.В., начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та  цивільного захисту райдержадміністрації, ознайомив учасників зустрічі із основними складовими проекту реконструкції  парку ім. Т.Г. Шевченка в смт Оратів, розробленого проектною організацією «Архітектон» м.Вінниця. Зокрема, проектом у парку передбачено будівництво літнього театру, танцювальної площадки і площадки для відпочинку, зони атракціонів, дитячих ігрових майданчиків та грального гімнастичного комплексу, літнього кафе тощо.

   Голова Ради поділився власними міркуваннями з цього питання і зазначив, що проект передбачає фінансову участь районного та селищного бюджетів, кошти партнерів проекту та грантові кошти. Але крім фінансової сторони проект передбачає активну участь громадськості у його реалізації.

  Селищний голова Ігор Барський звернув увагу на необхідності об’єднати зусилля та можливості влади і громади щодо реконструкції парку ім. Т. Г. Шевченка. Саме з метою залучення громадськості селища і отримання  пропозицій  організовано такі громадські слухання.

   В. Токарчук нагадав, що у районній газеті було опубліковано звернення щодо упорядкування парку. Закликав представників територіальної громади селища не бути байдужими до спільного дому, яким є наше гарне мальовниче селище і активно долучатися до участі у його благоустрої. Спільні зусилля влади та громади щодо реалізації проекту дозволять відновити парк, зробити його привабливим для відпочинку громадян. Думки, побажання  та пропозиції можна надавати у виконавчий апарат районної Ради або висловити на сторінках газети «Обрії Оратівщини».

  В наших діях не може бути скептицизму, байдужості, інертності. Лише спільними діями ми зробимо наш парк чудовим.