Обговорили питання допомоги військовослужбовцям

  18 березня 2014 року в залі засідань голова районної Ради Анатолій Опалюк провів робочу нараду із селищним, сільськими головами, керівниками сільгоспформувань, представниками громадськості.

  Спочатку обговорили питання щодо збору коштів і продуктів харчування для Збройних сил України. Учасників наради проінформували селищний голова І.І. Барський та голова районного споживчого товариства В.О. Андрійченко, котрі безпосередньо координують цю роботу.

  Також керівники сільгоспформувань виявили бажання закупити 50 переговорних пристроїв для Житомирської бригади аеромобільних військ.

  Начальник Оратівського РВ УМВС України у Вінницькій області О.В. Король проінформував щодо можливих на території області дій провокаторів, які шахрайським способом можуть вимагати кошти, порушувати громадський порядок тощо. Також він вкотре наголосив на необхідності організувати громадські формування в кожній територіальній громаді з охорони громадського порядку. Щодо цього питання начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної Ради О.П. Чугункін детально проінформував селищного, сільськи голів про порядок утворення громадських формувань відповідно до чинного  законодавства, а також запропонував розроблений пакет зразків документів та методичну допомогу в оформленні громадських формувань.

  На завершення голова районної Ради подякував селищному, сільським  головам, керівникам сільгоспформувань та усім мешканцям району за конструктивну і активну допомогу військовослужбовцям та переселенцям із АР Крим.