Обговорили питання життєдіяльності громади Новоживотова

  26 березня 2014 року в селі Новоживотів відбулися загальні збори громадян. У зборах взяли участь начальник Оратівського РВ УМВС України у Вінницькій області О.В. Король, керівник ТОВ ”Агробуд” О.П.Шевчук, керівник формування з охорони громадського порядку О.П. Чугункін, дільничний інспектор міліції П. М. Давидюк.

 Спочатку учасники зборів заслухали представників самооборони О.В. Булаївського і О.П. Булаївського щодо спрямування не за призначенням продуктів, зібраних громадою для військовослужбовців. Сільський голова Тетяна Сербіна звинуватила представників самооборони у шахрайстві і звернулася з відповідною заявою до прокуратури. Відкрито кримінальну справу за шахрайство. Мешканці села вимагали повернути усі продукти, зібрані для військовослужбовців. Начальник Оратівського РВ УМВС України у Вінницькій області О.В. Король запевнив, що у разі повернення найближчим часом усіх продуктів кримінальну справу буде закрито.

 Сільський голова Тетяна Сербіна прозвітувала про роботу за 2013 рік, проаналізувала здобутки та проблеми, а також окреслила завдання на 2014 рік. У обговоренні звіту сільського голови взяли участь директор ЗОШ 1-111 ст. Л.П. Хом’ячук, завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини Л.В. Вітенко та дільничний інспектор міліції   П. М. Давидюк. Кожен охарактеризував стан справ у відповідній галузі.

 Про створення і роботу місцевого громадського формування з охорони громадського порядку проінформував його очільник О.П. Чугункін.

 Керівник ТОВ ”Агробуд” Олександр Шевчук також долучився до обговорення проблем територіальної громади села Новоживотів, пообіцявши всебічне сприяння у забезпеченні благоустрою території, участь у соціально-економічному розвитку населеного пункту відповідно до угоди про соціальне партнерство.