Обласний семінар-тренінг щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

  2 листопада в приміщенні Вінницької обласної Ради Національним агентством з питань запобігання корупції за підтримки Програми розвитку ООН  проведено семінар-тренінг із роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів. У даному заході взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, депутати та виконавчий апарат обласної Ради, голови районних рад, в тому числі голова Оратівської районної Ради Галина Лошак, міські, селищні, сільські голови, голови ОТГ, представники райдержадміністрацій, територіальних органів виконавчої влади обласного та районних рівнів, депутати місцевих рад.

  Перед присутніми виступили керівник третього відділу Департаменту дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції Національного агентства Юлія Шевченко та головний спеціаліст Аліна Нікітіна. Вони надали базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених законодавством заборон та обмежень.

  У межах інформаційної кампанії в області передбачене проведення трьох семінарів-навчань загального та спеціалізованого характерів для представників державної служби, органів місцевого самоврядування, працівників безоплатної первинної правової допомоги і уповноважених з питань запобігання та виявлення корупції.