Офіційне представлення новопризначеного на посаду голови РДА

  26 лютого в залі засідань районної Ради голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій представив громадсько-політичному та господарському активу Оратівщини, головам територіальних громад району новопризначеного на посаду голови Оратівської районної державної адміністрації Олега Чугункіна.

  У рамках урочистого представлення Валерій Вікторович зачитав розпорядження Президента України Петра Порошенка від 23.03.18 №352018-рп про призначення Олега Павловича Чугункіна, побажав новопризначеному голові райдержадміністрації успіхів у подальшій конструктивній та відповідальній роботі. Під час представлення Валерій Коровій наголосив на необхідності суспільної консолідації та потребі спільних зусиль територіальної громади району, його активу щодо вирішення невідкладних завдань.

  Голова районної Ради Галина Лошак, вітаючи з призначенням Олега Чугункіна, висловила упевненість на плідній співпраці голови районної державної адміністрації з депутатським корпусом, керівниками органів місцевого самоврядування задля підвищення добробуту мешканців району.

  У свою чергу, новий керівник райдержадміністрації  Олег Чугункін щиро подякував за висловлену довіру та зауважив, що докладе максимум зусиль для успішної та злагодженої роботи територіальної громади Оратівщини.

 

  Довідка. Олег Павлович Чугункін народився 29 травня 1975 року у с.Новоживотів Оратівського району. Має вищу освіту: у 1997 році закінчив Харківський інститут соціального прогресу та у 2017 році – Донецький національний університет ім.Василя Стуса. Працював начальником юридичного відділу виконавчого апарату Оратівської районної Ради. Із серпня 2014 року по березень 2015 року брав участь у проведенні АТО на території Луганської області. Із грудня 2015 року – заступник голови Оратівської районної Ради. Неодноразово обирався депутатом районної, сільської рад.