Оратівщина вшанувала пам’ять героїв Небесної Сотні

  Двадцятого лютого, у День пам’яті Героїв Небесної Сотні, оратівчани вшанували пам'ять загиблих героїв Майдану та полеглих воїнів АТО.

  Вклонитися пам’яті бійців і віддати шану полеглим у боротьбі за незалежність України прийшли голова районної Ради Галина Лошак, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук, Оратівський селищний голова Ігор Барський, працівники районної Ради і райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, учасники антитерористичної операції, волонтери, представники громадських організацій, політичних партій, релігійних конфесій та небайдужі мешканці Оратова.

  У глибокій скорботі хвилиною мовчання, квітами присутні вшанували пам’ять тих, чия громадянська й національна відвага та самовідданість, сила духу і стійкість змінили хід історії нашої держави. Усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю продемонстрували щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

  Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. Адже наша боротьба не закінчена, доки не виконані вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали!

  Сьогодні Революцію Гідності продовжують громадяни України із загостреним відчуттям патріотизму. Нові герої звіряють своє життя із подвигом Небесної сотні.

  Революцію Гідності продовжують десятки тисяч контрактників, які свідомо і вільно обрали професію захисника Вітчизни, які самовіддано боронять свободу і незалежність нашої держави.

  Революцію гідності продовжує все громадянське суспільство. Сильне й вимогливе як ніколи.

  Слава Україні! Слава її Героям!