Організовуємо допомогу

  14 березня 2014 року голова районної Ради Анатолій Опалюк провів нараду щодо суспільно-політичної напруги в державі за участю селищного та сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та районної Ради, керівництва правоохоронних органів, представників засобів масової інформації тощо. Учасники зібрання обговорили два питання, зокрема, розміщення на території району переселенців із АР Крим та Севастополя, а також організацію матеріальної і грошової допомоги військовослужбовцям Збройних сил України.

 Створено оперативний штаб з питань розміщення на території району родин переселенців із АР Крим та м.Севастополя. Узгоджено відповідний план заходів, а саме формування банку даних сімей, які можуть прийняти переселенців; забезпечення тимчасового обліку, медичного супроводу і соціального захисту таких громадян; організація благодійної допомоги та інші.

  Голова районної Ради Анатолій Опалюк наголосив, що потрібно прикласти максимум зусиль, аби на належному рівні допомогти сім’ям переселенців на території нашого району.

  Начальник районного відділу УМВС України у Вінницькій області О.В. Король звернув увагу на координацію дій місцевих рад, представників громадського районного об’єднання «Самооборона Майдану» із правоохоронними органами щодо охорони громадського порядку і забезпечення законності у населених пунктах району.

 Також учасники наради активно підтримали ініціативу депутата, члена виконкому Оратівської селищної ради Андрійченко В.О. щодо організації матеріальної і фінансової допомоги військовослужбовцям. Детально напрацювали алгоритм дій, визначили терміни і контактних осіб для координації роботи.

  Крім того, представник районного об’єднання «Самооборона Майдану» О.В. Булаївський проінформував про участь їхніх активістів у зазначених заходах.