Останні іменини телевізійних проектів Ганни Секрет, нашої землячки

  29 березня в актовій залі Вінницького державного телебачення відбулася унікальна зустріч шанувальників творчої діяльності Ганни Секрет, заслуженого журналіста України, кавалера ордена княгині Ольги, лауреата премії імені Степана Руданського, засновниці єдиного в Україні мистецького майданчика у сільській місцевості  «Театру на городі», що у Правилівці Оратівського району. Її авторські телевізійні програми «Будьмо знайомі!» та «Дивоцвіти» потрапили під масове скорочення на ВДТ, що стало філіалом суспільного телебачення. Тому на останні іменини передач Ганни Василівни зібралася велична кількість поціновувачів гарної пісні та слова.

  У цей день Ганні Секрет дякували колеги, учасники програм, представники делегацій від районів Вінницької та інших областей за її зроблену вагому роботу на культурній ниві.

  Від Оратівського району делегацію представляла голова районної Ради Галина Лошак, яка висловила подяку Ганні Василівні за проведення її творчих проектів, а особливо тих, що проходили у Правилівці. Назви цього села немає на карті, але Ганна Секрет відкрила його заново. «На фестивалі, на борщі до Вас, Ганно Василівно, їдуть звідусіль, і як-то кажуть, свій до свого по своє», - зазначила Галина Василівна у своєму зверненні. Побажала героїні заходу подальших творчих пошуків і звершень. Творчі колективи Оратівщини, а саме, «Марічка» із Животівки та «Оратаї» районного Будинку культури подарували Ганні Василівні та її гостям неперевершені пісенні твори.