Освячення храму у селі Сологубівка

  Субота, 17 грудня 2016 року, назавжди запам’ятається для громади села Сологубівка як історичний день, адже на свято Великомучениці Варвари відбулось освячення місцевого храму Іоана Богослова.

  Здійснив освячення архієпископ Вінницький і Брацлавський  Михаїл. Кульмінацією свята стала Божественна Літургія.  Владиці співслужили: секретар єпархії протоієрей Ігор Сіранчук, благочинний Оратівського району Ярос протоієрей лав Мацюк, благочинний Липовецького району протоієрей Петро Ковальчук, настоятель храму протоієрей Микола Кльоцко та духовенство благочиння.

  У своїй проповіді  архієпископ подякував усім, хто причетний до будівництва духовної святині.  Нагородив мецената, депутата районної Ради Анатолія Салія орденом Христа Спасителя,  воїнів, які брали участь в АТО,  - медаллю «За жертовність і любов до України». Також низка парафіян отримали  Архієрейські грамоти.

  Зі словами вітань до учасників заходу  звернулись голова районної Ради Галина Лошак, заступник голови районної Ради Олег Чугункін, які були присутні на святі. У своїх виступах керівники районної Ради побажали усім міцного здоров’я,  взаєморозуміння, благополуччя та мирного майбуття. Також ними було зауважено, що «поки в Україні будують храми, то держава живе та розвивається».