Освячення та відкриття храму в с.Оратівка

  22 вересня 2019 року в с. Оратівка відбулося освячення та відкриття храму на честь Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, який побудований силами родини місцевих товаровиробників Виходзів.

  Для звершення чину освячення храму прибули Високопреосвященний Михаїл,  архієпископ Вінницький і Тульчинський, священники Оратівського і Липовецького благочиння УПЦ (ПЦУ), а також голова Оратівської районної Ради Лошак Г.В., селищний голова Барський І.І., представники ЗМІ, запрошені та всі бажаючі жителі Оратівської ОТГ.

  Під час чину освячення був звершений Хресний хід зі святими мощами навколо церкви. Дал настоятель храму прот. Андрій Кук і владика очолив першу Божественну Літургію.

  У своєму вітальному слові Владика Михаїл вітав усіх присутніх з визначною подією у житті громади села Оратівка – відновлення церковного храму, який був зруйнований понад століття тому, а також подякував родині Виходзів та нагородив церковними грамотами і почесними відзнаками.

  Привітала присутніх і голова Оратівської районної Ради Галина Лошак, яка підкреслила неоціненний вклад родини Виходзів і особисто Петра Васильовича у справу відновлення  церковного храму, побажала миру і процвітання громаді та всій Україні.

  Після звершення чину освячення престолу, церковна громада, а також всі присутні молилися за мир в Україні, за предстоятеля Української православної церкви – митрополита Епіфанія, усіх, хто долучився до великої і почесної справи побудови нового храму Божого.

  На завершення  владика благословив всіх віруючих своїм архіпастирським благословенням та запропонував увіковічнити подію, зробивши спільне фото на пам'ять.