Пам’ятаємо. Перемагаємо

  8 і 9 Травня Україна, як і весь світ, відзначає День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Європі. Адже Друга світова війна пройшла чорним смерчем  майже по всіх   континентах планети, несучи за собою смерть та горе. Проте в ці страшні воєнні роки лихоліття найбільшої біди зазнала наша Українська земля.

  У боротьбі з нацизмом українці стали до зброї в лавах Радянської Армії, в загонах Української Повстанської Армії, у збройних силах країн Антигітлерівської коаліції.

  В День пам’яті та примирення ми мусимо відкинути всі ідеологічні нашарування, які протягом багатьох років роз’єднували наше суспільсьтво, маємо подивитись об’єктивно на перебіг історичних подій та усвідомити, що попри різні політичні погляди учасників тих буремних років об’єднувала одна мета – визволення рідної землі від ворога.  Цієї шляхетної мети досягнуто завдяки героїзму та мужності бійців та командирів радянських збройних сил, учасників партизанського та національно-визвольного рухів, а також трудівників тилу.

  Сьогодні на долю нашого народу випало випробування неоголошеної війни з боку авторитарного правлячого режиму сусідньої Росії. Однак, ми здолаємо і цю агресію, адже сила духу наших українських воїнів, підсилена героїчними прикладами звитяги борців за незалежність нашої держави, є нездоланною.

  Низький уклін шановним ветеранам за подвиг, за порятунок людства від коричневої чуми нацизму. Вони завжди будуть для наступних поколінь взірцем патріотизму та самопожертви.

Ми пам’ятаємо – ми перемагаємо!