Підготовка до сесії районної Ради

Робота над проектом районного бюджету

 

28-29 січня депутати районної Ради працювали над проектом районного бюджету на 2014 рік. Спочатку відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, котре провів заступник голови комісії Віктор Мартинюк.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Микола Марчук представив депутатам проект районного бюджету і зробив детальний аналіз доходів і видатків за галузями. Марчук М.В. зауважив, що усі цифри підготовлені на основі реалістичного аналізу потреб і можливостей по кожному розпоряднику коштів. Він підкреслив, що у 2014 році загальний обсяг районного бюджету зріс на 6442,7тис. грн. і становить 83 млн. 617 тис. грн. Зокрема: на освіту заплановано 31819 тис. грн., на охорону здоров’я – 5429 тис. грн., на культуру – 2225 тис. грн. Також цьогоріч планується профінансувати 11 районних програм на загальну суму 586,9 тис. грн.

Проект районного бюджету формувався на основі виконання минулорічних показників з урахуванням збільшення мінімальної заробітної плати та вартості енергоносіїв тощо.

Після погодження проекту районного бюджету було розглянуто ще одне важливе фінансове питання – затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2013 рік. Так, обсяг доходів (загальний і спеціальний фонд) районного бюджету у 2013 році становить 77174,6 тис.грн., обсяг видатків (загальний і спеціальний фонд) – 77819,8 тис.грн.

Підбивши підсумки минулого бюджетного періоду депутати підтримали пропозиції, озвучені начальником фінансового управління райдержадміністрації Марчуком М.В., і погодили спрямувати кошти вільного залишку районного бюджету на погашення кредиторської заборгованості бюджетних установ, що виникла станом на 01 січня 2014 року. Зокрема, запропоновано передбачити на вказані цілі 488,1 тис.грн. по загальному фонду і 470,2 тис.грн. по спеціальному фонду районного бюджету.

 Також депутати погодили за рахунок вільного залишку передбачити 50,0 тис.грн. на фінансування програми підтримки комунального закладу «Оратівська районна соціальна аптека» та 80,0 тис.грн. – на збільшення резервного фонду районного бюджету.

29 січня 2014 року відповідні проекти рішень детально розглянуто на засіданні президії районної Ради під головуванням Володимира Токарчука, голови Ради. За результатами обговорення члени президії ухвалили рішення внести на розгляд сесії районної Ради такі питання:

            - про районний бюджет на 2014 рік;

            - про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2013 рік;

            - про зміни до рішення районної Ради 6 скликання про районний бюджет на 2014 рік.