Підсумкова нарада працівників культури Оратівщини

  1 березня в актовій залі дитячої музичної школи відбулась нарада працівників культури району, на якій було підведено підсумки творчої та фінансово-господарської діяльності культосвітніх установ  за 2017 рік, обговорено результати роботи та визначено планові завдання на 2018 рік.

  У підсумковій нараді взяли участь голова районної Ради Галина Лошак, голова районної державної адміністрації Олег Чугункін.

  Із доповіддю про роботу за звітній період виступила в.о.начальника відділу культури і туризму РДА Світлана Царук. Виступаюча підвела підсумки роботи галузі, означила позитивні здобутки та проблемні моменти, розповіла про мережу закладів культури району.

  До слова були запрошені голова районної Ради Галина Лошак, голова районної державної адміністрації Олег Чугункін, директор дитячої музичної школи Лілія Турчинюк, директор районної Бібліотеки Тетяна Антонець, диреткор районного Будинку культури Тетяна Ліванська, директор районного краєзнавчого музею Ольга Василенко.

  Галина Лошак, звертаючись до учасників наради, подякувала представникам галузі за непросту працю з розвитку та збереження української культури, задоволення культурних потреб, формування національної свідомості, утвердження духовності в суспільстві, при цьому наголосила на необхідності підтримки сільських закладів культури, бо “осередки культури – це духовність, без якої не може бути ні село, ні Україна загалом”.