ПІДСУМКОВА НАРАДА ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ

  18 лютого 2014  року у актовій залі дитячої музичної школи пройшла нарада працівників культури за підсумками роботи галузі у 2013 році. У нараді взяли участь та виступили голова районної Ради Володимир Токарчук, заступник голови районної  державної адміністрації Галина Колонюк. Також були запрошені селищний, сільські голови, директори районних закладів культури, директори сільських будинків культури, завідуючі сільськими клубами, бібліотекарі, керівники народних аматорських  колективів.

  Про підсумки роботи галузі культури у 2013 році та планові завдання на 2014 рік докладно проінформувала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Заквацька О.П.

  Директор центральної  районної бібліотеки Антонець Т.П. у виступі про роботу бібліотечних установ району у 2013 році зупинилася на заходах з відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

  Про діяльність районного краєзнавчого музею та естафету пам’яті, приурочену 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників інформувала Василенко О.Є., директор районного краєзнавчого музею.

  Висвітлюючи роботу закладів культури клубного типу у 2013 році директор районного будинку культури Ліванська Т.В. озвучила підсумки  проведення районного огляду–конкурсу «Будинок культури – гордість села».

  Директор  дитячої  музичної  школи Турченюк Л.В., підсумовуючи діяльність дитячої музичної школи, звернула увагу на співпрацю із територіальними громадами щодо вступу дітей на навчання до дитячої музичної школи.

  На завершення голова районної Ради Володимир Токарчук із заступником райдержадміністрації Галиною Колонюк вручили дипломи переможцям конкурсу ”Будинок  культури – гордість  села” Підвисоцькому, Лопатинському, Якимівському, Кошланівському сільським головам.