Підсумковий об’їзд

            2 жовтня пройшов останній етап об’їзду територіальних громад району. Очільники місцевих рад на чолі з головою районної Ради Володимиром Токарчуком побували у Животівській, Новоживотівській, Якимівській, Скоморошківській, Скальській, Чернявській та Човновицькій сільських громадах.

            Перш за все у кожній громаді звертали увагу на благоустрій і санітарний стан населених пунктів, забезпечення освітлення вулиць і ремонт місцевих доріг. Також ознайомилися із організацією роботи сільських закладів освіти, культури та охорони здоров’я. Зокрема, відвідали загальноосвітні школи у Животівці та Вербівці, дитячі садочки – у Бугаївці та Чернявці, будинки культури – у Скалі та Човновиці, амбулаторіі загальної практики (сімейної медицини) – у Новоживотові та Скоморошках. Особливо сільських голів цікавили питання забезпечення опалення, холодного і гарячого водопостачання, водовідведення тощо. Звертали увагу на співпрацю місцевих господарств із сільськими  радами щодо забезпечення ремонту та утримання об’єктів соціальної інфраструктури.

            На запрошення депутата районної Ради Володимира Ломаки, директора ТОВ «Вінницький кінний завод» сільські голови побували на території господарства у с.Човновиця, ознайомилися із його роботою.

            По завершенню об’їзду у Човновиці пройшло виїзне засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної Ради. За участю представників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації розглянули ряд важливих питань, зокрема, про соціально-економічний розвиток територіальних громад району; про стан медичного обслуговування населення району в результаті реалізації в області пілотного проекту реформування системи охорони здоров’я; про готовність до опалювального сезону закладів освіти, культури та охорони здоров’я у районі. Також члени координаційної ради детально обговорили проект Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року, Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні та внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування.