Поезія рідного краю до Всесвітнього дня поезії

  Щороку у березні світ відзначає Всесвітній день поезії.

  Щоб привернути увагу суспільства до поезії як до джерела відповідей на багато питань людства, як до мистецтва, повністю відкритого людям, на 30-ій сесії ЮНЕСКО у 1999 році було прийнято рішення: 21 березня кожного року відзначати Всесвітній день поезії.

  Тож у цей день у читальній залі районної бібліотеки звучала поезія Оратівщини. Літературний захід, на якому були присутні поети-аматори та члени клубу “Співрозмовник”, розпочала директор бібліотеки Тетяна Антонець, зауваживши на тому, що “поезія – це скарб усіх віків, це діамант величиною в слово”.

  Свої твори читали Явдокія Возна, Ольга Дриль, Тетяна Маковська, Павло Зубар, Людмила Лобода. Кожен вірш – це неповторність, і разом з тим, це любов до України, рідного краю, до земляків. А сила поезії безмежна. Вона відкриває безкраї обрії, особисті радощі й негаразди, допомагає розуміти історію народу.

  Учасники заходу мали нагоду познайомитися з віршами голови районної Ради Галини Лошак.

  Окрім поезії, на поетичному зібранні звучали пісні. Мелодійно-пісенні твори на  слова оратівських митців, покладені на музику Миколою Починком, виконували  учасники художнього колективу “Чарівнички” із Підвисокого, керівником якого теж є Микола Миколайович, до того ж, він і сам пише вірші. 

  Також у залі оформлено викладку літератури поетичних творів українських митців.