Позачергова сесія районної Ради

  13 лютого 2017 року під головуванням Галини Лошак відбулося пленарне засідання 14 позачергової сесії районної Ради 7 скликання. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук, начальники окремих управлінь, відділів і служб райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

  Розпочали роботу депутати з районної програми розвитку малого та середнього підприємництва. Зокрема, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Сергій Несварливий проінформував про підсумки виконання заходів попередньої програми та окреслив пріоритети розвитку підприємництва Оратівського району на 2017 рік.

  Затвердивши районну програму розвитку малого та середнього підприємництва на поточний рік народні обранці продовжили на 2017 рік термін дії програми розвитку фізичної культури і спорту в Оратівському районі, а також внесли зміни до програми забезпечення виконання Оратівською районною державною адміністрацією делегованих повноважень.

 Заслухавши інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Миколи Марчука, депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік. Після цього ухвалили рішення про зміни до районного бюджету поточного року. Зокрема, за рахунок вільного залишку коштів районного бюджету станом на 01.01.2017 було виділено 1440,0 тис.грн. для придбання автобусів згідно з районною програмою «Шкільний автобус», 325,0 тис.грн. – для ремонту системи водопостачання у ЦРЛ, 40,0 тис.грн. – на медикаменти і 40,0 тис.грн. – на ремонт медобладнання. Також передбачено фінансування районних програм, а саме: районної цільової соціальної програми «Турбота» – 100,0 тис.грн., районної цільової програми підвищення якості надання послуг управлінням праці та соціального захисту населення – 80,0 тис.грн., цільової програми мобілізаційної підготовки та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку в Оратівському районі – 20,0 тис.грн., програми забезпечення виконання Оратівською районною державною адміністрацією делегованих повноважень – 60,0 тис.грн.

 На пленарному засіданні було затверджено зміни до Статуту Оратівської дитячої музичної школи у зв’язку із зміною юридичної адреси. Також затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Великоростівської і Чагівської сільських рад, що надаються в оренду ФГ «Агроросток».

  Далі депутати заслухали інформацію голови постійної комісії районної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту і зайнятості населення, роботи з ветеранами Миколи Садика і ухвалили рішення про дозвіл на перебування громадянки Платухіної Н.В., жительки с. Скала,  у стаціонарному відділенні у с. Фронтівка та звільнення громадян Проценко Ю.І., Хміль Н.М. та подружжя громадян Подольця М.Г. і Подолець Г.М., жителів с. Новоживотів, від плати за обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома Оратівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

  Окрім того, депутати встановили заступнику голови районної Ради Олегу Чугункіну надбавку за вислугу років відповідно до 20 років стажу служби в органах місцевого самоврядування. Також згідно з висновками профільних постійних комісій у зв’язку з виконанням було знято з контролю ряд рішень районної Ради та затверджено розпорядження голови райдержадміністрації, прийняте у міжсесійний період.

  Всього на пленарному засіданні депутати розглянули 13 питань порядку денного, що попередньо обговорені у профільних постійних комісіях та погоджені на засіданні президії районної Ради.