Презентація книги “Ностальгія”

  23 лютого у читальній залі районної бібліотеки відбулася творча зустріч з місцевим поетом Павлом Зубарем. Під час заходу було презентовано його нещодавно опубліковану книгу “Ностальгія”, що присвячена рідному краю, рідній землі, рідному селу. Книга видана за підтримки керівника сільськогосподарського підприємства “Маяк” с. Медівка Петра Сплодителя.

  Початком заходу стала розповідь директора бібліотеки Тетяни Антонець про основні дати життя Павла Сергійовича. Після чого сам митець поділився із присутніми у залі спогадами із свого дитинства, юності та трудової діяльності. Поет зауважив, що саме спогади з минулого і спонукають до написання віршів.

О, краю рідний! Дім мого дитинства,

Тобі я шлю весняний свій привіт.

В минувщині далекій та імлистій

Ти постаєш як слід пройдешніх літ.

                                         “Рідний край”.

  Із вітальним словом до автора книги та присутніх у залі шанувальників поетичного слова звернулась голова районної Ради Галина Лошак. Вона висловила вдячність усім, хто долучився до видання книги, і висловила сподівання, що ліричні вірші поета матимуть багато читачів і залишать свій слід в історії та пам’яті поколінь.

  Під час зустрічі звучали поезії Павла Сергійовича. Але у цієї творчої людини не тільки повага до лірики, а й до пісні. Тому у невеликій залі звучали пісенні твори у виконанні Павла Зубаря та Петра Сплодителя.

 

  Довідка. Зубар Павло Сергійович народився 25 серпня 1936 року в с. Малі Крушлинці Вінницького району. З 1957 по 1962 рр. навчався у Вінницькому педагогічному інституті. Працював учителем фізики, математики образотворчого мистецтва, іноземної мови, хімії у Медівській ЗОШ І-ІІ ст. На даний час – заслужений пенсіонер.