Привітання голови районної ради з 9 травнем

Дорогі ветерани!

Шановні учасники святкового зібрання!

  Традиційно у цей день ми з вдячністю згадуємо всіх, хто визволяв нашу землю у роки Другої світової війни.

  Пам’ять війни – це пам’ять серця. Її сувора правда залишається з нами, як уособлення безприкладної мужності, патріотизму, тяжкої праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найцінніше – своє життя. Цю пам’ять несуть крізь роки все нові покоління, схиляючись у шані перед своїми батьками і дідами, учасниками Другої світової, – живими і полеглими.

  Сьогодні ми відзначаємо 70 річницю Великої перемоги українського народу, який разом з іншими націями у смертельній боротьбі врятував світ від фашистського мороку. Україна у цій боротьбі була епіцентром двобою та ареною особливо жорстокого і кривавого протиборства. Мільони наших співвітчизників віддали своє життя за цю Перемогу. І ми схиляємо голови перед їх світлою пам’яттю.

  Спасибі Вам, дорогі наші, рідні ветерани, за те, що навчили любити свою Вітчизну, що показали, як захищати свій рідний дім, що завжди стоїте на варті добра і справедливості, допомагаєте мудрою порадою чи справедливою критикою.

  Користуючись нагодою хочу звернути увагу і на те, що українці й досі проходять нелегкий шлях, демонструючи свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Ми вчимося вирішувати навіть найскладніші проблеми у мирний та цивілізований спосіб, проте страх ворога, що Україна стане сильною демократичною державою, що тут зростатимуть покоління вже вільних людей, заставляє його з ще більшою агресією установлювати свої правила на нашій території. Наші мужні військовослужбовці, які нині знаходяться в зоні АТО, продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України. Значна підтримка громадськості сприяє зміцненню патріотичного духу та звитяг Українського народу. Разом – ми сила, наше суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов'язок діяти, змагатись і працювати для гідного життя.

  Те, що сьогодні ми живемо на своїй вільній землі, – це Ваша заслуга!
  У цей святковий день бажаю Вам, учасникам АТО, дорогим ветеранам, та всім вашим рідним і близьким міцного здоров’я, миру, благополуччя, довгих років життя та мирного неба над головою.

Зі святом! З Великою Перемогою!