Привітання голови районної Ради з Днем захисника України

Сьогодні захисники нашої батьківщини приймають святкові поздоровлення з Днем захисника України  і я з великим задоволенням і хвилюванням приєднуюся до цих привітань! Будьте завжди справжніми чоловіками - сильними, мудрими і добрими, які вміють однаково надійно тримати в руках як зброю, так і щастя своїх рідних!

 Це свято має особливе значення для усіх нас, адже воно нагадує про громадянський обов'язок і важливе чоловіче призначення, символізує любов і шану українців до визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності нашої держави. Наш святий обов'язок - забезпечити мир і злагоду в суспільстві і на землі.

  Сьогодні ми схиляємо голови у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну і схиляємося перед мужністю тих, хто захищає Україну в наші дні, адже мир і перемога – це бажання і прагнення кожного українця.

  Молитва до Пресвятої Богородиці звучить сьогодні з особливою щирістю, як і тоді, коли заступниця – Божа Матір своїм білим покровом вкрила людей від завойовників і врятувала від загибелі.

  Нехай же у кожній родині панує злагода і любов, добро і благополуччя. 

  Зі святом Покрова Пресвятої Богородиці, з Днем захисника України, з Днем козацтва!

                                               Миру  нашій Україні!