Привітання від голови районної Ради з Днем захисника Вітчизни

Шановні захисники Вітчизни, ветерани, дорогі депутати  Оратівської  районної  Ради!

 

  У кожного народу є свята, коли вшановують людей, які присвятили життя мужній і надзвичайно відповідальній справі – захищати Вітчизну. Монолітна когорта тих, хто носить почесне звання захисника Вітчизни, уособлює всі етапи розвитку нашого славетного війська. До неї належать і ті, хто вів смертельний двобій із фашизмом, і ті, хто брав участь у так званих локальних воєнних конфліктах, у миротворчій діяльності, а також сьогодні несе нелегку військову службу.

  Нинішнього урочистого дня ми вшановуємо тих, хто причетний до цього свята, до цього високого звання що об’єднало всіх: від сивочолих ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни, які в воєнні часи відстояли рідну землю від фашистської навали, чия юність співпала з надлюдськими випробуваннями, з горем, кров’ю та повоєнним лихоліттям, і до молодих людей, які нещодавно дали клятву на вірність Україні. Захищати Батьківщину, свою землю, свою домівку – це святий обов`язок кожної людини.

  З глибокою пошаною я звертаюся до ветеранів та учасників війни. Священною завжди була і є пам'ять про нашу Перемогу і про тих, хто її виборював і платив найдорожчою ціною – власним здоров’ям і життям. Цього дня ми знову повертаємося пам'яттю серця до незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити у спокої і ростити дітей та онуків.

  У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, справжніх патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина. Тож День захисника Вітчизни — це дійсно всенародне свято. Воно є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників Батьківщини та можливістю виявити всенародну повагу до них. У нього славні традиції, за ним стоїть сама історія, сповнена героїки подвигів, яскравих вчинків.

  Цього дня ми зі світлою пам’яттю згадуємо тих, хто поліг за свій народ, хто показав приклади вірності і героїзму, захищаючи Вітчизну, — від часів Запорозької Січі до наших днів. Мужність і героїзм, доблесть і слава, відвага і честь — саме ті чесноти, на яких базується вся багатовікова історія нашої України. На долю воїнів-захисників усіх поколінь випало багато випробувань, однак вони завжди долали їх із гідністю. і з вдячністю вітаємо тих, хто захищав національні інтереси та безпеку нашої держави. Цього дня традиційно вшановуємо захисників усіх поколінь, Наші земляки стояли в рядах славних миротворців, відважних воїнів-афганців, їхні бойові нагороди – вагомий внесок в скарбницю народного подвигу. Прийміть щирі вітання у день Вашого свята, побажання щастя, добробуту для Вас і Ваших родин.

  День захисника Вітчизни – це свято і нинішніх військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, яким випала доля вписати нові сторінки в літопис Української Армії. Славні традиції батьків і дідів сьогодні гідно продовжує нове покоління військовослужбовців, які стоять на захисті миру, праці, незалежності України. Успіхів вам у службі, миру у світі, у родинах, у серцях.

  День захисника Вітчизни уособлює такі прекрасні людські якості, як доблесть і мужність. Фактично воно є святом усіх чоловіків, чиє головне покликання – обороняти рідну землю, захищати дітей, жінок, літніх людей. Це свято символізує любов і повагу українців до своїх захисників і визволителів, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.

  Бажаю вам, шановні земляки, а перш за все дорогим нашим ветеранам, щастя, здоров’я і бадьорості духу, впевненості у собі і своїй Вітчизні. Нехай надихає нас у ділах сьогоденних і планах на прийдешнє немеркнуча сила вашого славного подвигу.

З повагою, голова  Оратівської  районної  Ради  В.П. Токарчук