Районна комісія обрала кандидата на посаду головного лікаря КНП “Оратівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”

  1 серпня у районній Раді відбулись засідання комісії з проведення конкурсу на посаду головного лікаря КНП “Оратівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” під головуванням очільника комісії Олександра Шевчука.

  Нагадаємо, що на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я” було оголошено конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря КНП “Оратівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”. Прийом документів для участі у конкурсі здійснювався з 12 липня по 27 липня 2018 року. Протягом встановленого терміну було надано заяву та пакет документів для участі у конкурсі від одного претендента – Олега Галушки.

  Членами комісії розглянуто зміст документів та  конкурсну пропозицію, поданими претендентом. Також з кандидатом проведено співбесіда та заслухано його пропозиції щодо перспективи розвитку комунального закладу, можливих ризиків та шляхів їх розв’язання.

  Під час засідання було визначено  Олега Галушку переможцем конкурсу та підготовлено подання голові районної Ради про призначення його на посаду головного лікаря КНП “Оратівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”.