Районне освітянське свято

28 вересня вчителі з усього району традиційно зібралися у районному Будинку культури, щоб відзначити професійне свято – День працівників освіти. Котрий рік поспіль осінь стала тією порою, коли підбивають підсумки роботи сільських учителів та вихователів дошкільних закладів. Тож на святі  Почесними Грамотами Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, обкому профспілки працівників освіти і науки було нагороджено:

       -   Дубінецьку Майю Василівну, голову Оратівської районної організації працівників освіти;

  • Бондаренка Володимира Васильовича, вчителя Захисту Вітчизни, історії та правознавства загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Човновиця.

Почесними Грамотами Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації нагороджено:

       -    Михайлюк Аллу Петрівну, директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Скала

  • Кошенка Дмитра Володимировича, вчителя правознавства загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Чернявка;
  • Триконенка Володимира Несторовича, завідувача комунальної установи «Оратівський районний методичний кабінет з питань освіти»;
  • Кулешу Ольгу Павлівну, кухаря дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» с.Скоморошки.

Грамотами Оратівської районної державної адміністрації та Оратівської районної Ради нагороджено:

  • Бездітну Тетяну Леонідівну, директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Чернявка;
  • Гудзь Аллу Михайлівну, завідувача дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» с.Скоморошки;
  • Павловську Юлію Григорівну, вчителя географії та біології загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Животівка;
  • Мельника Валерія Івановича, вчителя іноземної мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів;
  • Палюру Василя Володимировича, заступника голови районної державної адміністрації;
  • Мовчана Бориса Станіславовича, механіка відділу освіти Оратівської райдержадміністрації.

Грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури нагороджено:

  • Довгань Таїсу Яківну, вчителя української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Животівка.

Грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури нагороджено :

  • Барановську Наталію Іванівну, вчителя російської мови та зарубіжної літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів.

Грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства нагороджено:

  • Кошенка Дмитра Володимировича, вчителя правознавства загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Чернявка.

Грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання нагороджено:

  • Булаївську Іссу Григорівну, вчителя трудового навчання загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.смт Оратів.

Грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІІ етапу VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді
ім. Т.Шевченка
нагороджено:

  • Довгань Таїсу Яківну, вчителя української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Животівка;
  • Малярчук Марію Миколаївну, вчителя української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів;
  • Колосенко Надію Василівну, вчителя української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів.

Грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІІ етапу XVI Міжнародного конкурсу з української мови ім.. П.Яцика нагороджено:

  • Нагорна Тамару Вікторівну, вчителя української мови та літератури, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів.

Грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної станції юних натуралістів за підготовку призера обласного конкурсу пошуково-дослідницьких робіт «Особливості народних ремесел Вінниччини» в рамках обласного тижня народознавства «Любіть Україну вишневу свою» нагороджено:

  • Довгань Таїсу Яківну, директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Животівка.

Окрім того, учителі, які підготували переможців ІІІ етапу олімпіад та конкурсів, відзначені ще й грошовими винагородами.

Директором Департаменту освіти і науки облдержадміністрації І.Івасюком винесено подяку за участь в обласному конкурсі «Колискова пісня» представнику дошкільного навчального закладу «Колобок» с.Медівка  Блонському Степану Івановичу

Почесними Грамотами Вінницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України нагороджено:

       -   Лебединську Тетяну Анатоліївну, директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Скоморошки;

  • Мевшу Галину Василівну, голову первинної профспілкової організації загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Підвисоке;
  • Кучменка Олега Анатолійовича, керівника гуртка Будинку дитячої творчості, керівник туристичної команди педагогічних працівників району.

Грамотою районної організації профспілки працівників освіти і науки України нагороджено:

  • Ратушну Наталію Іванівну, голову первинної профспілкової організації навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» с.Велика Ростівка.

Грамотою відділу освіти райдержадміністрації та районної організації профспілки працівників освіти і науки нагороджено:

  • Возну Явдокію Тимофіївну;
  • Кочубій Валентину Іванівну;
  • Кучеряву Валентину Сидорівну:
  • Харченко Лідію Григорівну;
  • Палажченко Юлію Петрівну;
  • Сокирко Євдокію Трохимівну;
  • Грабову Ольгу Олександрівну;
  • Коломієць Галину Миколаївну;
  • Копач Олену Василівну;
  • Холод Галину Олександрівну;
  • Рудюк Надію Олександрівну;
  • Грабову Тетяну Леонідівну;
  • Царука Віктора Степановича;
  • Прилуцьког Івана Івановича;
  • Самолюк Інну Іванівну;
  • Кмитюк Аурелію Пахомівну;
  • Панчука Василя Григоровича;
  • Сироту Василя Олександровича;
  • Будзан Людмилу Пилипівну;
  • Щербанюк Оксану Сергіївну;
  • Хом’ячук Галину Іванівну;
  • Коваленко Катерину Іванівну;
  • Коржук Галину Анатоліївну;
  • Пігуль Таїсію Іванівну;
  • Гонтар Людмилу Іванівну;
  • Безпалько Людмилу Олексіївну;
  • Задояну Віту Леонідівну;
  • Мартинюк Лілію Францівну;
  • Чорного Станіслава Петровича;
  • Антонюк Віту Костянтинівну;
  • Демчик Віру Федорівну;
  • Ємець Наталію Василівну;
  • Баланович Галину Олексіївну;
  • Безпалько Аліну Миколаївну;
  • Сою Тетяну Романівну;
  • Мартинюк Надію Василівну;
  • Наумінського Миколу Григоровича;
  • Панченко Ольгу Анатоліївну;
  • Сокур Лідію Сергіївну;
  • Пригалінську Наталію Василівну;
  • Дацюк Валентину Іванівну;
  • Карпенко Наталію Іванівну;
  • Куцака Олександра Васильовича.

Представники районної виконавчої влади та місцевого самоврядування, відділу освіти райдержадміністрації, районної профспілки учителів щиро вітали педагогів зі святом, бажаючи їм творчих злетів, професійних перемог та дякуючи за велике прагнення сіяти добро у дитячих серцях.

Концертну програму, яка не давала гостям сумувати, підготували працівники районного Будинку культури, районної музичної школи та танцювальний колектив “Веселкова мрія”.