Районне свято до Дня сім’ї

  Травень щедрий на свята. Щороку в другу неділю місяця відзначається День матері, а 15 травня – Міжнародний день сім’ї. Ці свята народилися з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу.

  У рамках відзначення таких гарних свят 15 травня у районному Будинку культури відбувся урочистий захід. Серед запрошених багатодітні сім’ї, прийомні батьки, родини дитячих будинків сімейного типу. Вітаючи присутніх,  голова районної Ради Галина Лошак та перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук, щиро побажали усім здоров’я, щастя, злагоди і миру, відзначили особливу і нелегку місію жінок – народжувати і виховувати дітей, відмітили важливість для кожної дитини відчути батьківське тепло і затишок рідного дому.

  Подяки, квіти, подарунки від керівництва району отримали багатодітні родини, прийомні батьки, батьки дитячих будинків сімейного типу.

  Яскравими були виступи-дарунки працівників районного Будинку культури, колективів “Веселкова мрія” та “Щебетушки”. Цього дня по-особливому звучали пісні та музика про маму, тата, про сім’ю, про українську родину.