Районне свято "Обдарована молодь Оратівщини"

  Майбутнєнації, як відомо, визначаютьнайталановитішіїїпредставники. Цьогоріч на весь голос заявили про себе учніОратівщини на обласних та районнихпредметнихолімпіадах,  спортивнихзмаганнях, творчих конкурсах.

   22  травня 2019 року  відбулося уже традиційне свято обдарованих дітей Оратівщини.

  Ізвітальним словом до присутніх звернулись голова районної Ради Галина Лошак,голова РДА Олег Чугункін, Оратівський селищний голова Ігор Барський, начальник відділу освіти Оратівської РДА ФедірБарановський та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту  Оратівської селищної ради НадіяЛатюк.   Галина Лошак  привітала обдарованих учнів із їхніми першими перемогами  та побажала творчої наснаги і перемог. 

  Переможців і призерів різних рівнів олімпіад,  конкурсів, змагань нагородили дипломами, грошовими винагородами  та подарунками.

  Привітали обдаровану молодьОратівшини піснями та танцювальними номерами дітиз НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів» с.Лопатинка, переможці та призери обласного конкурсу солістів-вокалістів  «Зіркова мрія», танцювальні колективи: «Пролісок» ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Балабанівка та  «Веселкова мрія» Оратівського районного Будинку культури.