Районні проводи призовників на строкову службу

  3 жовтня у районному Будинку культури відбулася урочиста церемонія проводів на строкову службу до лав Збройних Сил України, Національної гвардії восьми юнаків району:

Олександра Бартюка,

Сергія Брянського,

Миколи Деркача,

Олега Кучерявого,

Владислава Рапацького,

Олега Романюка,

Павла Склярука,

Владислава Шпорталюка.

  У затишній залі зібралися батьки, родичі та друзі призовників, сільські голови, старшокласники Оратівської загальноосвітньої школи.

  Із напутніми словами і найкращими побажаннями до новобранців звернулися представники районної Ради, райдержадміністрації, районного військового комісаріату. Хлопцям було вручено невеличкі подарунки. Священник УПЦ благословив юнаків на строкову службу. Звучали слова вітань від очільників територіальних громад смт Оратів, сіл Якимівка, Синарна, Фронтівка, Балабанівка, Медівка, Чернявка, Кожанка та Балабанівка. Усі вони, як годиться за українським звичаєм, обдарували хлопців-односельців хлібами на рушниках та подарунками.  Хвилюючим моментом урочистостей були трепетні слова матері майбутнього військовослужбовця, яка від імені батьків побажала синам успіхів у навчанні військової справи та мирного неба над головою. Звернувся до присутніх у залі Павло Склярук, призовник із Кожанки, подякував батькам за виховання, організаторам свята - за гарне дійство, а хлопців-призовників запевнив, що легкої служби у них не буде, бо всі вони будуть навчатися мужності та вмінь захищати своїх батьків та країну.

  Працівники Будинку культури подарували призовникам та всім присутнім чудові музичні привітання. Подвійне вітання звучало для призовника Владислава Шпорталюка, який у цей день відзначав ще й своє 20-ліття.

  У цей день призовники були головними героями свята, а завтра вони одягнуть військову форму і стануть справжніми солдатами.