Районні урочисті проводи строковиків

  3 квітня у приміщенні районної бібліотеки відбулися урочисті проводи призовників строкової служби до лав Збройних сил України.

  У заході взяли участь голова районної Ради Галина Лошак, заступник голови РДА Василь Поліщук, комісар районного комісаріату Валерій Адісевич, рідні та близькі призовників, шкільна молодь, представники ЗМІ.

  Запрошені гості привітали юнаків із цією важливою подією у їхньому житті. Зокрема, голова районної Ради у своєму вітальному зверненні до призовників висловила впевненість, що нині виконання почесного обов’язку громадянина України є відповідальним. До того ж, це є удосконалення особистості такими якостями, як самостійність, дисциплінованість, сумлінність, мужність. Також вона зазачила, що головним завданняч кожного юнака – бути захисником своєї землі, народу та рідних людей. Галина Василівна побажала юнакам та батькам призовників здоровя та мирного неба. Від районної Ради та райдержадміністрації вручила хлопцям подарунки, що згодяться їм під час проходження служби.

  Настоятель місцевого храму отець Андрій благословив призовників на військову службу.

  Гарний настрій присутнім подарували працівники районного Будинку культури. Для юнаків та їхніх батьків лунали патріотичні пісні.