Районні урочистості до Дня Конституції України та Дня Державної служби

  27 червня за участю голови районної Ради Галина Лошак, першого заступника голови РДА Василя Поліщука, голови Оратівської ОТГ Ігоря Барського відбулися районні урочистості з нагоди Дня Конституції України та Дня Державної служби.

  Галина Василівна, звертаючись до учасників урочистого зібрання, зазначила, що “у нашого народу є багато оберегів, але одним із головних  це - Конституція України.  У нинішній доленосний період  реформ  не можна рухатися без справедливого конституційного  закону. Тому сьогодні нам крайнє необхідний закон, так як і потрібен мир в Україні. Вітаючи із великим державним святом , висловлюю впевненість, що оновлена Конституція  України стане запорукою достойного життя для усіх нас. А наші з вами гарні справи будуть і надалі торувати стежку до кращого майбуття.

  Користуючись нагодою, передаю вітання від депутатського корпусу районної Ради усім державним службовцям району, які своє професійне свято відзначали напередодні. Державна служба є провідником положень Основного Закону в процесі утвердження та розвитку України як суверенної, демократичної, соціальної і правової держави. Особливість праці на благо держави і народу в тому, щоб задовольнити законні інтереси громадян, реалізувати та забезпечити дотримання на місцях норми Конституції та Законів України”.

  З нагоди днів Конституції України та державної служби керівники району вручили відзнаки райдержадміністрації та районної Ради кращим державним службовцям району.

  Також присутніх у залі привітали чудовим концертом учасники колективів художньої самодіяльності району.

  Громадськість району з нагоди свята поклала квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку та загиблим воїнів.