Районні урочистості до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

  Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Збереження культурного спадку та шанування своїх видатних земляків може стати не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

  10 листопада у районному Будинку культури відбулися урочисті заходи, присвячені працівникам культури та майстрам народного мистецтва.

  Привітати з професійним  святом працівників культури завітали заступник голови районної Ради Олег Чугункін, заступник голови РДА Василь Палюра, заступник голови Оратівської ОТГ Сергій Герасик, т.в.о.начальника відділу культури і туризму РДА Світлана Царук, директор районного Будинку культури Тетяна Ліванська.

  Олег Чугункін у своєму вітальному слові зазначив, що “працівники культури трепетно бережуть надбане віками: народний звичай, обряд, пісню та рідне слово. І нікому ніколи не вдасться перемогти величну українську культуру”.

  Своєю наполегливою творчою працею, високим професіоналізмом працівники культури звеличують рідний край, примножують його успіхи і досягнення. Кращим працівникам керівництвом району вручено грамоти та подарунки.

  Свято супроводжувалось виступами талановитої молоді, яка відвідує заняття у музичній школі та гуртки при районному Будинку культури.