Районні урочистості до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня

  7 березня в приміщенні районного Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня – 8 Березня. Представниць прекрасної статі вітали голова районної державної адміністрації Олег Чугункін, начальник відділу  з питань діяльності рад виконавчого апарату районної Ради Сергій Вовкотруб, селищний голова Ігор Барський. Вони побажали присутнім у залі жінкам міцного здоров’я, успіхів, жіночого щастя, кохання та добра.

  Під час урочистого заходу 23 матерям-героїням району були вручені Подяки, квіти та подарунки від районної Ради, районної  державної адміністрації та народного депутата України Руслана Демчака. Також за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня Грамотами районної Ради та районної  державної адміністрації  нагороджено представниць від колективів, установ  та організацій. Усі жінки у залі  отримали квіти від керівника агропідприємства “Агрошляхбуд” Сергія Волкотруба.

  Чудовим подарунком для всіх жінок став святковий концерт, підготовлений працівниками районного Будинку культури, дитячої музичної школи та аматорами мистецтва.