Районний центр стане ще привабливішим

  Благоустрій населених пунктів  – одне з найголовніших питань, що безпосередньо пов’язане з комфортом та затишним проживанням  людей. Це питання постійно обговорюється на нарадах, семінарах та при зустрічах голови районної Ради з очільниками громад. Тому проведення заходів, що поліпшують стан благоустрою, є щоденними: ремонт доріг, розчищення чагарників, прибирання та облаштування територій та інше.

  Нещодавно голова районної Ради Галина Лошак звернулась з листом до депутатів Оратівської ОТГ із пропозицією  проведення демонтажу автобусної зупинки з подальшим облаштуванням цієї ділянки, що знаходиться на роздоріжжі вулиць Героїв Майдану та Подільської селища Оратів. Демонтаж зупинки поліпшить стан благоустрою, надасть належне використання цієї території, створить привабливий краєвид районного центру.

  21 травня відбулася чергова зустріч голови районної Ради Галини Лошак з талановитим архітектором Іваном Тупчієм з даного питання. В обговоренні взяв участь Олександр Кріпак, голова постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою, екології та сфери послуг. У ході зустрічі особлива увага була приділена тому, щоби при процесі демонтажу залишити основні деталі теперішньої конструкції та поновити її написом “ОРАТІВ”.