Районний фестиваль у Чагові

  Минулого тижня, 17 червня, мальовничий  Чагів зустрічав гостей  на районному творчому фестивалі “З Україною в серці”, що нестримно лине від одного села до іншого.

  Уже у фойє сільського Будинку культури відчувалась святкова атмосфера заходу: для громадськості села та гостей були представлені виставки робіт місцевих майстрів декоративно-прикладного мистецтва.  Зала та коридори закладу були яскраво прикрашені барвистими квітами, зеленим гіллям та пахучим зелом - символами Зелених свят.

  Духмяним короваєм зустрічали гостей: голову районної Ради Галину Лошак, начальника відділу культури райдержадміністрації Олександру Пушкар, директора районного Будинку культури Тетяну Ліванську. Взагалі, пригощали короваєм  усіх, хто завітав до сільського закладу культури, хто шанує українську пісню й танок. До речі, у залі зібралося більше сотні людей, що є свідченням того, що село було, є й назавжди залишиться колискою української культури.

 Місцеві аматори підготували гарний та змістовний концерт. Маленькі вихованці дитячого садка розпочали фестивальне дійство  хореографічною композицією. На сцену з пісенними дарунками неодноразово виходив народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив “Кумасі”. Щиро аплодували  Дацюк Д., Мельнику В., Москалюк С., Маркитан С., Нетребіній О. та колективу “Світанок”. Дует Мирончуків:  батька Олександра і доньки  Вікторії подарував глядачам чудові пісні. Хор Християн віри Євангелістської зачаровував талановитим виконанням патріотично-ліричних творів. Свої мистецькі дарування демонстрували школярі навчальних закладів Мервина та Чагова. Разом з тим, згадуючи усіх чагівчан – учасників АТО та молодих хлопців, які несуть строкову службу у Збройних Силах України, юні таланти підготували для них музичну композицію. Власні поезії про рідне село та родину читали Бортюк С., Дацюк Л. До того ж, більшість глядачів отримали в дарунок книгу “Мервин та мервинчани” від земляка Володимира Демчика.